logo

CRM آفتاب

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب یک نرم افزار CRM یکپارچه ای است که با استفاده از ابزارهای مختلفی در جهت بهبود نظم و یکپارچه سازی حوزه هایی همچون بازاریابی،فروش،پشتیبانی،پیاده سازی فرآیندهای سازمانی و … را پوشش داده و این یکپارچگی نرم افزار را به بعنوان یک مزیت به مشتریان خود ارائه می دهد و برای حفظ مشتریان فعلی، جذب مشتریان جدید، افزایش وفادار سازی مشتریان، برندسازی، ارائه خدمات پس از فروش مناسب و در نهایت افزایش فروش یاری می نماید. شما می توانید با استفاده از ابزار موجود در این نرم افزار، نیازهای مشتریان خود را در لحظه پاسخ دهید. برای کارکردن با این نرم افزار، نیاز به تخصص یا آموزش خاصی ندارید، زیرا محیط نرم افزار بسیار ساده و در عین حال پر کاربرد طراحی شده است. هدف سازندگان نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب بالا بردن سطح سود به صورت بلند مدت و ارائه ی راه کارهای مشتری مدارانه است که باعث رضایت هرچه بیشتر مشتری و افزایش سطح درآمد شرکت شود.
info@aftabapps.com

تلفن:۰۹۱۵۰۸۰۱۷۷۴
۰۹۱۵۷۰۷۱۰۷۰
051-38487085

موتور زمانبندی

مدیریت زمانبندی

یکی دیگر از قسمت موجود در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان آفتاب (روش) ، موتور زمانبندی می باشد که به کاربران امکان زمانبندی های مختلفی جهت انجام کارها را فراهم می کند ، با قابلیت تعیین جزئیات جهت پیاده سازی زمانبدی دلخواه و مورد نیاز . این سیستم مدیران و کاربران را قادر می سازد تا با استفاده از ابزار ساده و کاربردی روند انجام فعالیت های سازمان را به سادگی در نرم افزار تعریف نموده و از عقب افتادن و یا فراموش شدن فعالیت ها جلوگیری نمایند و تمام فعالیت های تکراری را به نرم افزار واگذار نموده و به انجام امور و فعالیت های اصلی رسیدگی کنند .
در نرم افزار روش امکانات و قابلیت های متفاوت و مفیدی برای تنظیم انواع زمانبندی ها ، مانند : روزانه ، هفتگی ، ماهانه ،سالانه ، تنظیم تاریخ خاص ، و همچنین وابسته به دیگر قابلیت های نرم افزار روش مانند فرم های الکترونیکی و پارامتر های سیستم ، وجود دارد . با در نظر گرفتن ریز ترین و جزئی ترین نکات و زمان ها قابل پیاده سازی می باشند . برای مثال : در زمانبندی هفتگی ، امکان تعیین روز های هفته (شنبه – یک شنبه – دو شنبه و … ) ، فاصله زمانی بین هفته ها ( هر دو هفته – سه هفته و … ) ، و همچنین تعیین شرایط مشخص جهت پایان ( فقط یک بار اجرا ، ۲-۳-۴ مرتبه اجرا ، تعیین تاریخ خاص ) ، وجود دارد .