logo

CRM آفتاب

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب یک نرم افزار CRM یکپارچه ای است که با استفاده از ابزارهای مختلفی در جهت بهبود نظم و یکپارچه سازی حوزه هایی همچون بازاریابی،فروش،پشتیبانی،پیاده سازی فرآیندهای سازمانی و … را پوشش داده و این یکپارچگی نرم افزار را به بعنوان یک مزیت به مشتریان خود ارائه می دهد و برای حفظ مشتریان فعلی، جذب مشتریان جدید، افزایش وفادار سازی مشتریان، برندسازی، ارائه خدمات پس از فروش مناسب و در نهایت افزایش فروش یاری می نماید. شما می توانید با استفاده از ابزار موجود در این نرم افزار، نیازهای مشتریان خود را در لحظه پاسخ دهید. برای کارکردن با این نرم افزار، نیاز به تخصص یا آموزش خاصی ندارید، زیرا محیط نرم افزار بسیار ساده و در عین حال پر کاربرد طراحی شده است. هدف سازندگان نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب بالا بردن سطح سود به صورت بلند مدت و ارائه ی راه کارهای مشتری مدارانه است که باعث رضایت هرچه بیشتر مشتری و افزایش سطح درآمد شرکت شود.
info@aftabapps.com

تلفن:۰۹۱۵۰۸۰۱۷۷۴
۰۹۱۵۷۰۷۱۰۷۰
051-38487085

مدیریت پیامک

پیامک در نرم افزار CRM آفتاب، مشتریان شما را همواره در کنار شما نگاه می دارد. با انجام تنظیمات ساده، امکان مشاهده، پاسخگویی پیامک های دریافتی و ارسالی وجود دارد.

پنل پیامک نرم افزار crm

در پنل پیامکی نرم افزار crm آفتاب میتوانید برای گروه خاصی از مشتریان یا کارمندان سازمان خود به صورت دسته جمعی پیام کوتاه بفرستید. امکان ارسال پیام در تاریخ و زمان خاص نیز وجود دارد. شما می توانید چندین شماره پیامک را از طریق یک پنل مدیریت کنید. گزارش ارسال پیامکها نیز به صورت خودکار در پرونده مشتریان ثبت می شود.
نرم افزار CRM آفتاب با امکان اتصال به بیش از ۵۰ پنل پیامکی و قابلیت ارتباط با انواع وب سرویسها ارسال پیامک، سیستم قدرتمندی را در اختیار شما قرار می دهد.

تلفیق بخش پیامکی سیستم با ابزار های دیگر مانند موتور زمانبندی و سیستم گردش کار و سیستم ارتباط با بانک اطلاعاتی و … امکانات فراوانی را برای کاربران نرم افزار crm فراهم آورده هست.

کاربران سیستم می توانند با طراحی جواب اتوماتیک به مشتریان و مخاطبین خود این امکان را بدهند که با ارسال کدی اطلاعات خاصی را دریافت نمایند.

در صورت استفاده از شماره های داخلی سیستم امکان خرید آنلاین برای شارژ حساب پیامک با اتصال به شبکه شتاب بانکهای کشور مهیا می باشد.