logo

CRM آفتاب

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب یک نرم افزار CRM یکپارچه ای است که با استفاده از ابزارهای مختلفی در جهت بهبود نظم و یکپارچه سازی حوزه هایی همچون بازاریابی،فروش،پشتیبانی،پیاده سازی فرآیندهای سازمانی و … را پوشش داده و این یکپارچگی نرم افزار را به بعنوان یک مزیت به مشتریان خود ارائه می دهد و برای حفظ مشتریان فعلی، جذب مشتریان جدید، افزایش وفادار سازی مشتریان، برندسازی، ارائه خدمات پس از فروش مناسب و در نهایت افزایش فروش یاری می نماید. شما می توانید با استفاده از ابزار موجود در این نرم افزار، نیازهای مشتریان خود را در لحظه پاسخ دهید. برای کارکردن با این نرم افزار، نیاز به تخصص یا آموزش خاصی ندارید، زیرا محیط نرم افزار بسیار ساده و در عین حال پر کاربرد طراحی شده است. هدف سازندگان نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب بالا بردن سطح سود به صورت بلند مدت و ارائه ی راه کارهای مشتری مدارانه است که باعث رضایت هرچه بیشتر مشتری و افزایش سطح درآمد شرکت شود.
info@aftabapps.com

تلفن:۰۹۱۵۰۸۰۱۷۷۴
۰۹۱۵۷۰۷۱۰۷۰
051-38487085

مدیریت پروژه ها

یکی از ویژگی های منحصر به فرد نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب، امکان زمان بندی و برنامه ریزی کارهای شخصی و اداری و مدیریت پروژه ها است، به گونه ای که تمامی کارهای روزانه به سادگی قابل تعریف در سیستم بوده و بر اساس اولویت های تعریف شده برنامه ریزی می شوند. بدین طریق کاربران قادر خواهند بود که امور کاری خود را با تعیین زمان سررسید، به صورت پروژه های جداگانه ثبت کنند.

زمان بندی و برنامه ریزی کارهای

این ویژگی، برای مدیریت فرآیندهایی که از روند و مسیر از پیش تعیین شده ای برخوردار نیستند، بسیار مناسب است. در این سیستم مراحل مختلف کاری را نیز می توان به صورت درختی و تو در تو تعریف کرد. با استفاده از مدیریت پروژه آفتاب، دیگر نیازی به کاغذهای رنگارنگ اطراف میز کار خود ندارید.

امکان ترکیب پروژه ها با موتور گردش کار باعث می شود که به سادترین شکل کارها را جلو ببرید و دیگر نگران از دست دادن کارها یا فراموشی انجام وظایف نباشید چرا که سیستم CRM آفتاب همه کارها را در زمان مقرر به شما یادآوری می کند نمایش کارهای روزانه و کارهای که در روز های آینده انجام خواهید داد باعث می شود تا بتوانید برنامه ریزی مناسب تری داشته باشید.