logo

CRM آفتاب

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب یک نرم افزار CRM یکپارچه ای است که با استفاده از ابزارهای مختلفی در جهت بهبود نظم و یکپارچه سازی حوزه هایی همچون بازاریابی،فروش،پشتیبانی،پیاده سازی فرآیندهای سازمانی و … را پوشش داده و این یکپارچگی نرم افزار را به بعنوان یک مزیت به مشتریان خود ارائه می دهد و برای حفظ مشتریان فعلی، جذب مشتریان جدید، افزایش وفادار سازی مشتریان، برندسازی، ارائه خدمات پس از فروش مناسب و در نهایت افزایش فروش یاری می نماید. شما می توانید با استفاده از ابزار موجود در این نرم افزار، نیازهای مشتریان خود را در لحظه پاسخ دهید. برای کارکردن با این نرم افزار، نیاز به تخصص یا آموزش خاصی ندارید، زیرا محیط نرم افزار بسیار ساده و در عین حال پر کاربرد طراحی شده است. هدف سازندگان نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب بالا بردن سطح سود به صورت بلند مدت و ارائه ی راه کارهای مشتری مدارانه است که باعث رضایت هرچه بیشتر مشتری و افزایش سطح درآمد شرکت شود.
info@aftabapps.com

تلفن:۰۹۱۵۰۸۰۱۷۷۴
۰۹۱۵۷۰۷۱۰۷۰
051-38487085

مدیریت صندوق صوتی

در صورت اتصال نرم افزار CRM به سیستم تلفن گویای آفتاب، امکان ضبط پیغامهای تماس گیرندگان در صندوق صوتی نیز وجود دارد. ممکن است هم اکنون بر روی تلفنهای شما صندوق صوتی نیز تعریف شده باشد، اما آیا مشاهده و جستجوی پیامها برای تک تک کارمندان شما میسر است؟ آیا امکان گزارش گیری، پخش و دانلود فایلهای صوتی توسط خود کارمندان وجود دارد؟ و از همه مهمتر این که آیا به محض گذاشتن پیام، کارمند شما متوجه می شود و پاسخ می دهد؟

ارسال پیغام صوتی

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب، علاوه بر این ویژگیها، امکانات متعدد دیگری را نیز در اختیار سازمان شما قرار می دهد.

کاربران سیستم مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب می توانند به صورت مستقیم پیفام صوتی را یک یا تعدادی از مشتری های ارسال کنند. برای ارسال پیغام صوتی فقط کافیست شماره های مورد نظر را وارد کنید و فایل پیغام صوتی را انتخاب نمایید یا صدای خود را در همان قسمت ضبط کرده و ارسال کنید در صورت اتصال به تلفن گویای آفتاب می توانید چارت های سیستم را مشاهده نمایید و چارتی را برای پخش انتخاب نمایید.

با استفاده از موتور قدرتمند گردش کار می توانید پس از دریافت پیغام صوتی تمام پیگیری و کارهایی که کاربران سیستم باید انجام بدهند را به صورت اتوماتیک و منظم و بدون نگرانی از به عقب افتادن کارها انجام دهید.