logo

CRM آفتاب

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب یک نرم افزار CRM یکپارچه ای است که با استفاده از ابزارهای مختلفی در جهت بهبود نظم و یکپارچه سازی حوزه هایی همچون بازاریابی،فروش،پشتیبانی،پیاده سازی فرآیندهای سازمانی و … را پوشش داده و این یکپارچگی نرم افزار را به بعنوان یک مزیت به مشتریان خود ارائه می دهد و برای حفظ مشتریان فعلی، جذب مشتریان جدید، افزایش وفادار سازی مشتریان، برندسازی، ارائه خدمات پس از فروش مناسب و در نهایت افزایش فروش یاری می نماید. شما می توانید با استفاده از ابزار موجود در این نرم افزار، نیازهای مشتریان خود را در لحظه پاسخ دهید. برای کارکردن با این نرم افزار، نیاز به تخصص یا آموزش خاصی ندارید، زیرا محیط نرم افزار بسیار ساده و در عین حال پر کاربرد طراحی شده است. هدف سازندگان نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب بالا بردن سطح سود به صورت بلند مدت و ارائه ی راه کارهای مشتری مدارانه است که باعث رضایت هرچه بیشتر مشتری و افزایش سطح درآمد شرکت شود.
info@aftabapps.com

تلفن:۰۹۱۵۰۸۰۱۷۷۴
۰۹۱۵۷۰۷۱۰۷۰
051-38487085

مدیریت زمانبندی های ایمیلی ، پیامکی و تلفنی

می خواهید در روز تولد مشتری برای مشتری ایمیل یا پیامک یا حتی یک تماس معکوس به صورت اتوماتیک برقرار کرده و یک متن برای مشتری خوانده شود، یا چند روز مانده به انقضای تاریخ پشتیبانی محصولتان به مشتری خبر دهید ، یا در یک روز خاصی برای لیستی از مشتری ها پیامک یا ایمیل یا تماس معکوس برقرار شود .

با استفاده از مدیریت زمانبندی نرم افزار آفتاب

شما می توانید به سادگی همه کارهای زمانبندی را به عهده نرم افزار گذاشته تا به صورت اتوماتیک و دقیق این کارها را انجام دهد . با انجام اتوماتیک زمانبندی ها تمام کارها در زمان مشخص خود انجام خواهد شد و از اتلاف زمان کارکنان به میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت که باعث بالا بردن راندمان کاری خواهد شد.

سیستم مدیریت زمانبندی این امکان را به شما می دهد تا پیامک یا ایمیل هایی در یک زمان های خاص به صورت اتوماتیک ارسال شود و نگرانی شما را از بابت فراموش کردن ارسال این اطلاعات به مشتری ها را برطرف می کند. سیستم مدیریت زمانبندی می تواند به فرم ها ثبت شده و مشخصه های مشتری ها در داخل سی آر ام وصل شده و با توجه به تاریخ مورد نظر ثبت شده پیامک یا ایمیل یا تماس معکوسی به صورت اتوماتیک برقرار کند .

به همین سادگی تمام نیاز های زمانبندی شما را نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری حل می کند