logo

CRM آفتاب

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب یک نرم افزار CRM یکپارچه ای است که با استفاده از ابزارهای مختلفی در جهت بهبود نظم و یکپارچه سازی حوزه هایی همچون بازاریابی،فروش،پشتیبانی،پیاده سازی فرآیندهای سازمانی و … را پوشش داده و این یکپارچگی نرم افزار را به بعنوان یک مزیت به مشتریان خود ارائه می دهد و برای حفظ مشتریان فعلی، جذب مشتریان جدید، افزایش وفادار سازی مشتریان، برندسازی، ارائه خدمات پس از فروش مناسب و در نهایت افزایش فروش یاری می نماید. شما می توانید با استفاده از ابزار موجود در این نرم افزار، نیازهای مشتریان خود را در لحظه پاسخ دهید. برای کارکردن با این نرم افزار، نیاز به تخصص یا آموزش خاصی ندارید، زیرا محیط نرم افزار بسیار ساده و در عین حال پر کاربرد طراحی شده است. هدف سازندگان نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب بالا بردن سطح سود به صورت بلند مدت و ارائه ی راه کارهای مشتری مدارانه است که باعث رضایت هرچه بیشتر مشتری و افزایش سطح درآمد شرکت شود.
info@aftabapps.com

تلفن:۰۹۱۵۰۸۰۱۷۷۴
۰۹۱۵۷۰۷۱۰۷۰
051-38487085

مدیریت ایمیل

مدیریت پست الکترونیکی

مدیریت ایمیل در نرم افزار CRM آفتاب ، سرویس دهی سازمان شما به مشتریان را چندین برابر افزایش می دهد، زیرا تنها با انتخاب نام مشتری یا گروهی از مشتریان، می توانید به راحتی با آنها ارتباط برقرار کنید، ضمن این که گزارش ارسال ایمیل نیز توسط خود سیستم در پرونده مشتری ثبت می شود. با استفاده از ابزار های پیشرفته بخش مدیریت ایمیل ها می توان به سادگی ایمیل های کاربر پسندی را به مشتری های خود ارسال نمایید.

امکان دریافت ایمیلها یکی دیگر از ویژگیهای بارز این بخش است. همچنین اگر یک ایمیل واحد برای سازمان خود داشته باشید (مثلا info@company.com) می توانید با فیلتر گذاری مناسب، آنرا به افراد مختلف اختصاص دهید، بدین شکل که اگر در ایمیل عبارت فروش به کار رفته باشد برای بخش فروش و اگر عبارت پشتیبانی به کار رفته باشد برای بخش پشتیبانی ارسال شود. در نتیجه، بدون نیاز به باز کردن سایتهای مربوط به ایمیل، تمامی ایمیل های دریافتی، از طریق کارتابل قابل مشاهده و پاسخ دهی خواهند بود.

با استفاده از سیستم تبلیغات ایمیلی می توانید تبلیغات کالا و خدمات خود را خیلی بی سر و صدا و کاملا حرفه ای به مشتریان خود عرضه کنید و می توانید با ارسال ایمیل های مختلفی مانند ایمیل فاکتور صورت حساب یا ایمیل لیست قیمت خدمات ، تبلغ کالاهای خود را نیز انجام بدهد.