logo

CRM آفتاب

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب یک نرم افزار CRM یکپارچه ای است که با استفاده از ابزارهای مختلفی در جهت بهبود نظم و یکپارچه سازی حوزه هایی همچون بازاریابی،فروش،پشتیبانی،پیاده سازی فرآیندهای سازمانی و … را پوشش داده و این یکپارچگی نرم افزار را به بعنوان یک مزیت به مشتریان خود ارائه می دهد و برای حفظ مشتریان فعلی، جذب مشتریان جدید، افزایش وفادار سازی مشتریان، برندسازی، ارائه خدمات پس از فروش مناسب و در نهایت افزایش فروش یاری می نماید. شما می توانید با استفاده از ابزار موجود در این نرم افزار، نیازهای مشتریان خود را در لحظه پاسخ دهید. برای کارکردن با این نرم افزار، نیاز به تخصص یا آموزش خاصی ندارید، زیرا محیط نرم افزار بسیار ساده و در عین حال پر کاربرد طراحی شده است. هدف سازندگان نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب بالا بردن سطح سود به صورت بلند مدت و ارائه ی راه کارهای مشتری مدارانه است که باعث رضایت هرچه بیشتر مشتری و افزایش سطح درآمد شرکت شود.
info@aftabapps.com

تلفن:۰۹۱۵۰۸۰۱۷۷۴
۰۹۱۵۷۰۷۱۰۷۰
051-38487085

فرم ساز ،مدیریت فرمها و آرشیو اطلاعات

تمامی فرمهای درون و برون سازمانی از قبیل فرم نصب، قرارداد، هزینه، ثبت سفارشات، مرخصی، ماموریت، پیشنهادات و انتقادات و … را می توان در بخش فرم ساز مدیریت ارتباط با مشتری فارسیکام ایجاد، ویرایش و مدیریت کرد.

ایجاد فرم ها در نرم افزار CRM آفتاب به صورت کاملا داینامیک، مطابق با تکنولوژی روز و بسیار ساده صورت می گیرد.گزارش گیری از فرمها نیز آسان و کاربردی است. تمامی فرمها را می توان به گونه ای تنظیم کرد، که پس از تکمیل، به کارتابل فرد مسئول، جهت بررسی و پیگیری منتقل شود.

بارزترین ویژگی فرم ساز ، امکان قراردادن فرم های طراحی شده در وب سایت سازمان است که برای ایجاد ارتباط میان مشتری با سازمان کاربرد دارد. با استفاده از این ویژگی، تنها کافیست مشتریان به وب سایت سازمان شما مراجعه و به عنوان مثال فرم درخواست اطلاعات را پر کنند. به محض تکمیل فرم، نام و مشخصات مشتری در دفترچه تلفن ذخیره می شود، ایمیل یا پیامک دریافت اطلاعات برای وی ارسال شده و ایمیل یا پیامکی هم برای مسئول رسیدگی به فرمها فرستاده می شود. همچنین در کارتابل کارمند مربوطه، اطلاعات فرم نمایش داده می شود تا هرچه سریعتر جهت رسیدگی به فرمها اقدام کند.

فرم ساز نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب

  • نحوه ی ایجاد فرم ها به صورت کاملا داینامیک و مطابق تکنولوژی روز می باشند .
  • با ایجاد تنظیماتی در فرم ها می توان ثبت اطلاعات را مورد بررسی قرار داده و برای مسئول مربوطه و یا کاربر وارد کننده اطلاعات ، پیغامی مبنی بر دریافت /ارسال اطلاعات ارسال نمود .
  • امکان یادداشت توضیحات برای فرم ثبت شده نیز برای مسئول دریافت اطلاعات ثبتی فرم ، در نظر گرفته شده است .
  • امکان ساخت و طراحی فرم به دو زبان فارسی و انگلیسی ، قابل انجام و پیاده سازی می باشد .
  • امکان ثبت اطلاعات در فرم ها به از طریق فایل متنی و فایل اکسل در سیستم وجود دارد .
  • در ثبت اطلاعات از طریق اکسل ، نام مشتری دریافت شده و در سیستم جستجو می شود ، سپس فرم مربوطه به مشتری متصل می شود .
  • امکان ساخت گزارشات و نمودارهای تجمعی از اطلاعات فرم ها به سادگی در گزارش ساز امکان پذیر است .