logo

CRM آفتاب

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب یک نرم افزار CRM یکپارچه ای است که با استفاده از ابزارهای مختلفی در جهت بهبود نظم و یکپارچه سازی حوزه هایی همچون بازاریابی،فروش،پشتیبانی،پیاده سازی فرآیندهای سازمانی و … را پوشش داده و این یکپارچگی نرم افزار را به بعنوان یک مزیت به مشتریان خود ارائه می دهد و برای حفظ مشتریان فعلی، جذب مشتریان جدید، افزایش وفادار سازی مشتریان، برندسازی، ارائه خدمات پس از فروش مناسب و در نهایت افزایش فروش یاری می نماید. شما می توانید با استفاده از ابزار موجود در این نرم افزار، نیازهای مشتریان خود را در لحظه پاسخ دهید. برای کارکردن با این نرم افزار، نیاز به تخصص یا آموزش خاصی ندارید، زیرا محیط نرم افزار بسیار ساده و در عین حال پر کاربرد طراحی شده است. هدف سازندگان نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب بالا بردن سطح سود به صورت بلند مدت و ارائه ی راه کارهای مشتری مدارانه است که باعث رضایت هرچه بیشتر مشتری و افزایش سطح درآمد شرکت شود.
info@aftabapps.com

تلفن:۰۹۱۵۰۸۰۱۷۷۴
۰۹۱۵۷۰۷۱۰۷۰
051-38487085

سوابق مشتریان

مهمترین عامل در جلوگیری از تداخل اموری که برای مشتریان انجام میشود و همچنین از دوباره کاری ها جلوگیری میکند و میتواند منبع بسیار مفیدی برای تولید گزارشات مدیریتی باشد بخش سوابق مشتریان (Timeline) است منظور از سوابق ، هر گونه فعالیتی است که روی مشتری توسط کاربران یا خود نرم افزار انجام شده است .

سوابق مشتریان crm

بسیاری از این موارد به صورت اتوماتیک توسط خود نرم افزار به سوابق مشتری افزوده میشود . به عنوان مثال : ثبت تماس ورودی ، ثبت تماس خروجی ، ثبت ارسال و دریافت فکس ، ثبت پیش فاکتور و یا فاکتور صادر شده ، ویرایش اطلاعات مشتری ، تخصیص گروه به مشتری ، ثبت اطلاعات در فرم خاص برای مشتری ، ایمیلها و پیامکهای ارسالی و دریافتی از مشتری و … علاوه بر این موارد بسیاری دیگر از وقایع به صورت دستی توسط کاربران به سوابق مشتری افزوده میشود مانند : ثبت ارسال بسته پستی ، ثبت ملاقات با مشتری و … همچنین سایر کابران میتوانند به یک سابقه کامنت و توضیحات خود را اضافه کنند ولی نمیتوانند سابقه ثبت شده را حذف و یا ویرایش نمایند .

با یک نگاه به تایم لاین مشتری میتوانید کلیه عملیاتی که از بدو ورود مشتری به نرم افزار داشته را مشاهده و بررسی کنید . گزارشات بسیار سودمندی نیز میتوان از این وقایع با استفاده از گزارش ساز نرم افزار تولید کرد .