logo

CRM آفتاب

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب یک نرم افزار CRM یکپارچه ای است که با استفاده از ابزارهای مختلفی در جهت بهبود نظم و یکپارچه سازی حوزه هایی همچون بازاریابی،فروش،پشتیبانی،پیاده سازی فرآیندهای سازمانی و … را پوشش داده و این یکپارچگی نرم افزار را به بعنوان یک مزیت به مشتریان خود ارائه می دهد و برای حفظ مشتریان فعلی، جذب مشتریان جدید، افزایش وفادار سازی مشتریان، برندسازی، ارائه خدمات پس از فروش مناسب و در نهایت افزایش فروش یاری می نماید. شما می توانید با استفاده از ابزار موجود در این نرم افزار، نیازهای مشتریان خود را در لحظه پاسخ دهید. برای کارکردن با این نرم افزار، نیاز به تخصص یا آموزش خاصی ندارید، زیرا محیط نرم افزار بسیار ساده و در عین حال پر کاربرد طراحی شده است. هدف سازندگان نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب بالا بردن سطح سود به صورت بلند مدت و ارائه ی راه کارهای مشتری مدارانه است که باعث رضایت هرچه بیشتر مشتری و افزایش سطح درآمد شرکت شود.
info@aftabapps.com

تلفن:۰۹۱۵۰۸۰۱۷۷۴
۰۹۱۵۷۰۷۱۰۷۰
051-38487085

ساخت قالبهای آماده و بارگذاری پیش فرض ها

در نرم افزار CRM آفتاب امکان طراحی قالب های مختلفی برای قسمت های پیامک ، ایمیل ، تیکت پشتیبانی ، مشتری و … وجود دارد مثلا در قسمت مشتری های با طراحی قالب پاکت نامه می توان به راحتی مشخصات گیرنده و فرستنده نامه را فقط با چند کلیک چاپ کرد.

زمانی که مشتری جدید به سیستم اضافه کردید یا هنگام ایجاد فرم جدید باید ایمیلی به مشتری ارسال شود که با تنظیم کردن قالب های مختلف برای گروه مشتری های مختلف می توانید ایمیل هایی به صورت اتوماتیک با اطلاعات پر شده توسط سیستم را به مشتری ارسال کنید.

چاپ دسته ای

چاپ دسته جمعی پیامک های دریافتی و فرم های پر شده در وب سایتتان بر روی قالب های سازمانی به سادترین شکل قابل پیاده سازی می باشد.

این امکانات که در بخش های مختلف نرم افزار crm جهت چاپ اطلاعات قرار داده شده است می توان به بالا بردن راندمان کاری و کاهش زمان کارمندان کمک کند.