logo

CRM آفتاب

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب یک نرم افزار CRM یکپارچه ای است که با استفاده از ابزارهای مختلفی در جهت بهبود نظم و یکپارچه سازی حوزه هایی همچون بازاریابی،فروش،پشتیبانی،پیاده سازی فرآیندهای سازمانی و … را پوشش داده و این یکپارچگی نرم افزار را به بعنوان یک مزیت به مشتریان خود ارائه می دهد و برای حفظ مشتریان فعلی، جذب مشتریان جدید، افزایش وفادار سازی مشتریان، برندسازی، ارائه خدمات پس از فروش مناسب و در نهایت افزایش فروش یاری می نماید. شما می توانید با استفاده از ابزار موجود در این نرم افزار، نیازهای مشتریان خود را در لحظه پاسخ دهید. برای کارکردن با این نرم افزار، نیاز به تخصص یا آموزش خاصی ندارید، زیرا محیط نرم افزار بسیار ساده و در عین حال پر کاربرد طراحی شده است. هدف سازندگان نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب بالا بردن سطح سود به صورت بلند مدت و ارائه ی راه کارهای مشتری مدارانه است که باعث رضایت هرچه بیشتر مشتری و افزایش سطح درآمد شرکت شود.
info@aftabapps.com

تلفن:۰۹۱۵۰۸۰۱۷۷۴
۰۹۱۵۷۰۷۱۰۷۰
051-38487085

داشبورد مدیریتی حرفه ای

داشبورد crm

وجود قسمت های مختلفی در سیستم های CRM باعث می شود که کاربران برای بررسی و مشاهده اطلاعاتی که بیشتر با آنها سرو کار دارند به صفحه های مختلفی از سیستم مراجعه کرده که این امر باعث ایجاد تاخیر در کارها شود ، یکی از وظایف داشبورد مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب (روش) جمع آوری اطلاعات مورد نیاز از قسمت های مختلف برنامه و نمایش آنها در یک صفحه به صورت Real-time (بلادرنگ) می باشد.

با ورود به بخش داشبورد کاربر می تواند از آخرین تراکنش هایی که در سیستم رخ داده مطلع شود ، نمودارهای مورد نیاز خود را ببیند ، به بخشهایی که بیشتر سروکار دارد دسترسی سریع داشته باشد . به طور کلی می توان عنوان کرد که کاربر با ورود به این بخش می تواند به تمامی اطلاعات و امکاناتی که نیاز دارد در یکجا بصورت یکپارچه دسترسی داشته باشد.
با طراحی متفاوت وکاربردی داشبورد می توان لینک های مختلف و بلاک های متعددی نسبت به نیاز هر کاربر قرار دارد . یکی از ویژگی های مهم این بخش داشتن چندین بلاک با تنظیمات متفاوت از یک قسمت سیستم می باشد. به طور مثال می توانید با انتخاب بلاک گزارش چندین بلاک از این نوع داشته باشید که در هر کدام نمودارهای مختلفی را نمایش می دهد .
Real-time (بلادرنگ) بودن داشبورد باعث شده که تمام تراکنش ها را در همان لحظه در داشبوردتان داشته باشید.