logo

CRM آفتاب

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب یک نرم افزار CRM یکپارچه ای است که با استفاده از ابزارهای مختلفی در جهت بهبود نظم و یکپارچه سازی حوزه هایی همچون بازاریابی،فروش،پشتیبانی،پیاده سازی فرآیندهای سازمانی و … را پوشش داده و این یکپارچگی نرم افزار را به بعنوان یک مزیت به مشتریان خود ارائه می دهد و برای حفظ مشتریان فعلی، جذب مشتریان جدید، افزایش وفادار سازی مشتریان، برندسازی، ارائه خدمات پس از فروش مناسب و در نهایت افزایش فروش یاری می نماید. شما می توانید با استفاده از ابزار موجود در این نرم افزار، نیازهای مشتریان خود را در لحظه پاسخ دهید. برای کارکردن با این نرم افزار، نیاز به تخصص یا آموزش خاصی ندارید، زیرا محیط نرم افزار بسیار ساده و در عین حال پر کاربرد طراحی شده است. هدف سازندگان نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب بالا بردن سطح سود به صورت بلند مدت و ارائه ی راه کارهای مشتری مدارانه است که باعث رضایت هرچه بیشتر مشتری و افزایش سطح درآمد شرکت شود.
info@aftabapps.com

تلفن:۰۹۱۵۰۸۰۱۷۷۴
۰۹۱۵۷۰۷۱۰۷۰
051-38487085

تنظیمات نرم افزار crm

برای اینکه کاربران با سلیقه های مختلفی از سیستم مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب استفاده می کنند برای بهینه تر شدن نرم افزار با روش کار آنها تنظیماتی در بخش های مختلف قرار داده شده است که با تنظیم این قسمت ها می توانید کارایی نرم افزار رو نسبت به کسب کار خود افزایش دهید .
این تنظیمات به گونه ای طراحی شده که کاربران استفاده بهینه تری از نرم افزار crm آفتاب داشته باشند.

تنظیمات بخش های مختلف سیستم مانند

تنظیمات پایه که مربوط به تنظیمات اطلاعات شرکت یا سازمان شما می باشد مانند نام شرکت ، کد اقتصادی ، آدرس و… که از این اطلاعات در قسمت های مختلف سیستم می توان استفاده کردد.
تنظیمات بخش مربوط به حسابداری که می توانید نوع واحد قسمت ، میزان ارزش افزوده ، روش ثبت فاکتور یا پش فاکتور و … را تنظیم نمایید.
تنظیمات پرداخت آنلاین که با وارد کردن این اطلاعات کاربران پشتیبانی می توانن به راحتی پرداخت های خود را آنلاین انجام دهند.
تنظیمات مربوط به کالر آیدی که نحوه نمایش کالرآیدی را در سیستم نشان می دهد
تنظیم ساعت کاری سیستم که با استفاده از این بخش کاربران سیستم در ساعت کاری مشخصی می توانند از نرم افزار crm استفاده نمایند