logo

CRM آفتاب

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب یک نرم افزار CRM یکپارچه ای است که با استفاده از ابزارهای مختلفی در جهت بهبود نظم و یکپارچه سازی حوزه هایی همچون بازاریابی،فروش،پشتیبانی،پیاده سازی فرآیندهای سازمانی و … را پوشش داده و این یکپارچگی نرم افزار را به بعنوان یک مزیت به مشتریان خود ارائه می دهد و برای حفظ مشتریان فعلی، جذب مشتریان جدید، افزایش وفادار سازی مشتریان، برندسازی، ارائه خدمات پس از فروش مناسب و در نهایت افزایش فروش یاری می نماید. شما می توانید با استفاده از ابزار موجود در این نرم افزار، نیازهای مشتریان خود را در لحظه پاسخ دهید. برای کارکردن با این نرم افزار، نیاز به تخصص یا آموزش خاصی ندارید، زیرا محیط نرم افزار بسیار ساده و در عین حال پر کاربرد طراحی شده است. هدف سازندگان نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب بالا بردن سطح سود به صورت بلند مدت و ارائه ی راه کارهای مشتری مدارانه است که باعث رضایت هرچه بیشتر مشتری و افزایش سطح درآمد شرکت شود.
info@aftabapps.com

تلفن:۰۹۱۵۰۸۰۱۷۷۴
۰۹۱۵۷۰۷۱۰۷۰
051-38487085

تبلیغات ایمیلی

ارسال تبلیغات ایمیلی

روزانه به بهانه های مختلفی به مشتری های موجود در سیستم ایمیل هایی را ارسال می کنیم ، می توانید در زیر این ایمیل ها به تبلغ سایر محصولات یا خدمات یا سایر امکان محصول خود بپردازید یا اینکه گفته های بزرگان را زیر ایمیلهای خود ارسال کنید، که باعث جذب مشتری یا آشنایی بیشتر با محصول یا خدمات شما خواهد شد، طراحی ساده و کاربردی این سیستم به شما کمک می کند که یک بار این اطلاعات را در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب وارد کنید و پس از آن سیستم به صورت اتوماتیک آن را به گیرنده ها خواهد رساند.
یکی از قابلیت های نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب بخش درج تبلغ یا متن های مختلف به گروه مشتری های مختلف می باشد که بوسیله این ابزار می توانید تبلغ های متفاوتی برای مشتری هایتان ارسال کنید .همچنین گزارشات این سیستم به شما در بهینه سازی سیستم تبلیغاتی بسیار کمک خواهد کرد.

ارسال متن های متفاوت به گروه های مشتری این امکان را به شما می دهد که متن های متناسبی را به هر مشتری ارسال کنید. و با ارسال هر ایمیل برای مشتری می توانید تبلیغ خدمات دیگر خود را نیز انجام بدهید.