logo

CRM آفتاب

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب یک نرم افزار CRM یکپارچه ای است که با استفاده از ابزارهای مختلفی در جهت بهبود نظم و یکپارچه سازی حوزه هایی همچون بازاریابی،فروش،پشتیبانی،پیاده سازی فرآیندهای سازمانی و … را پوشش داده و این یکپارچگی نرم افزار را به بعنوان یک مزیت به مشتریان خود ارائه می دهد و برای حفظ مشتریان فعلی، جذب مشتریان جدید، افزایش وفادار سازی مشتریان، برندسازی، ارائه خدمات پس از فروش مناسب و در نهایت افزایش فروش یاری می نماید. شما می توانید با استفاده از ابزار موجود در این نرم افزار، نیازهای مشتریان خود را در لحظه پاسخ دهید. برای کارکردن با این نرم افزار، نیاز به تخصص یا آموزش خاصی ندارید، زیرا محیط نرم افزار بسیار ساده و در عین حال پر کاربرد طراحی شده است. هدف سازندگان نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب بالا بردن سطح سود به صورت بلند مدت و ارائه ی راه کارهای مشتری مدارانه است که باعث رضایت هرچه بیشتر مشتری و افزایش سطح درآمد شرکت شود.
info@aftabapps.com

تلفن:۰۹۱۵۰۸۰۱۷۷۴
۰۹۱۵۷۰۷۱۰۷۰
051-38487085

برون ریزی و درون ریزی اطلاعات

نیازی نیست اطلاعات موجود خود را تک تک وارد نرم افزار crm کنید، حتی نیازی نیست که این کار را به ما بسپارید. برای جلوگیری از عمل تکراری وارد نمودن اطلاعات به صورت دستی، نرم افزار crm آفتاب به صورت خودکار مشخصات مشتریان، اطلاعات فرمهای تکمیل شده، شماره تلفنها و … را از فایلهای متنی و اکسل دریافت می کند. همچنین اطلاعات مشتریان و فرمها میتواند به صورت خروجی اکسل ذخیره شود .

در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب

شما می توانید اطلاعاتی که به صورت فایل اکسل می باشد یا فایل متنی و یا اطلاعاتی که بر روی دیگر نرم افزار های شما می باشد و قابلیت استفاده از سرویس به صورت آنلاین را ندارند را در فایل اکسل ذخیره کنید و به راحتی این اطلاعات را در نرم افزار سی ار ام آفتاب ثبت کنید در صورتی که اطلاعات مشابهی یا اطلاعات تکراری در سیستم داشته باشید با استفاده از تنظیمات موجود می توانید اطلاعات جدید را به صورت ادغام ، بازنویسی و یا ثبت به صورت فیلد جدید انجام بدهید.با وارد کردن این اطلاعات به صورت دسته ای تمام فعالیت های تعریف شده برای مشتری ها و فرم ها به صورت اتوماتیک ایجاد شده مانند ایجاد گردش کار در هنگام ایجاد مشتری یا ثبت فرم جدید.

crm