logo

CRM آفتاب

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب یک نرم افزار CRM یکپارچه ای است که با استفاده از ابزارهای مختلفی در جهت بهبود نظم و یکپارچه سازی حوزه هایی همچون بازاریابی،فروش،پشتیبانی،پیاده سازی فرآیندهای سازمانی و … را پوشش داده و این یکپارچگی نرم افزار را به بعنوان یک مزیت به مشتریان خود ارائه می دهد و برای حفظ مشتریان فعلی، جذب مشتریان جدید، افزایش وفادار سازی مشتریان، برندسازی، ارائه خدمات پس از فروش مناسب و در نهایت افزایش فروش یاری می نماید. شما می توانید با استفاده از ابزار موجود در این نرم افزار، نیازهای مشتریان خود را در لحظه پاسخ دهید. برای کارکردن با این نرم افزار، نیاز به تخصص یا آموزش خاصی ندارید، زیرا محیط نرم افزار بسیار ساده و در عین حال پر کاربرد طراحی شده است. هدف سازندگان نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب بالا بردن سطح سود به صورت بلند مدت و ارائه ی راه کارهای مشتری مدارانه است که باعث رضایت هرچه بیشتر مشتری و افزایش سطح درآمد شرکت شود.
info@aftabapps.com

تلفن:۰۹۱۵۰۸۰۱۷۷۴
۰۹۱۵۷۰۷۱۰۷۰
051-38487085

ارتباط با نرم افزارهای دیگر ( وب سرویس )

به دلایل مختلف ممکن است یک شرکت مجبور باشد از چندین نرم افزار برای نیازهای خود استفاده کند . با وجودی که نرم افزار CRM آفتاب امکانات متنوعی دارد که میتواند بخش قابل توجهی از نیازهای اصلی یک سازمان را پوشش دهد ، امکاناتی در نرم افزار پیش بینی شده است تا در صورت نیاز بتواند با سایر نرم افزارها ارتباط برقرار کند .

منظور از برقراری ارتباط با نرم افزارهای دیگر ، امکان تبادل اطلاعات بین نرم افزار سی آر ام و سایر نرم افزارها از جمله نرم افزارهای عمومی مانند اکسل ، نرم افزارهای مالی و حسابداری ، سایتها ، پورتالهای سازمانی و همچنین سیستمهای مرکز تماس و سایر سیستمها می باشد .

ارتباط با نرم افزارهای عمومی

امکان درون ریزی و برون ریزی اطلاعات از طریق فایل اکسل در بخش اطلاعات مشتریان ، فرمها و کالاها در نرم افزار crm آفتاب وجود دارد . و به راحتی میتوان اطلاعات را import و یا export کرد . همچنین اطلاعات مشتریان را میتوان از Google contacts ، Outlook Facebook ، و یا QuickBook به راحتی به نرم افزار وارد کرد .
همگام (sync) شدن بخش تقویم نرم افزار با تقویم گوگل و اوتلوگ

در صفحه مدیریت زمانبندی با تنظیم ارتباط با تقویم گوگل و یا اوتلوگ میتوانید علاوه بر یادآوری و رویدادهایی که در نرم افزار crm تنظیم شده ، یادآوری هایی که در تقویم گوگل و یا اوتلوک هم تنظیم شده را در این بخش نمایش دهید .

یکی دیگر از امکاناتی که برای انتقال اطلاعات وجود دارد امکان انتقال بخشی دلخواه از اطلاعات مشتریان برای ساختن یک لیست در Mail chimp می باشد .
ارتباط با نرم افزار CRM آفتاب از طریق وب سرویس

وب سرویس ها به سیستم عامل و زبان برنامه نویسی وابستگی ندارند و شما می توانید از وب سرویس ها (Web Services) بر روی هر سیستم عامل و با هر زبان برنامه نویسی استفاده نمایید.

انتقال اطلاعات بین برنامه ها از طریق وب سرویسهای داینامیک ، بسیار آسان و امن صورت می پذیرد. مشتریان میتوانند بدون نیاز به آپدیت نرم افزار هر وب سرویسی را اضافه کنند. برای دریافت وب سرویس ها میتوانید اینجا کلیک کنید .

در نرم افزار سی آر ام آفتاب وب سرویس های متنوعی برای استفاده به منظور خواندن اطلاعات ثبت شده در آن ، در اختیار مشتریان قرار میگیرد به عنوان نمونه :

دریافت اطلاعات فرم پر شده با کد فرم
دریافت اطلاعات فرم پر شده با کد فرمت دار
دریافت اطلاعات اصلی مشتری
دریافت اطلاعات مشتری
دریافت میزان تحقق یک هدف با شناسه هدف
دریافت لیست فاکتور های فروش
دریافت اطلاعات فاکتور فروش با کد فاکتور

همچنین وب سرویس هایی هم جهت ثبت اطلاعات از طریق نرم افزارهای دیگر در crm پیش بینی شده است ، به عنوان نمونه :

وب سرویس ثبت مشتری
وب سرویس ثبت تیکت
وب سرویس ثبت اطلاعات در یک فرم

جهت مشاهده راهنمای استفاده از وب سرویس های نرم افزار CRM آفتاب میتوانید به راهنمای نرم افزار مراجعه کنید .