logo

CRM آفتاب

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب یک نرم افزار CRM یکپارچه ای است که با استفاده از ابزارهای مختلفی در جهت بهبود نظم و یکپارچه سازی حوزه هایی همچون بازاریابی،فروش،پشتیبانی،پیاده سازی فرآیندهای سازمانی و … را پوشش داده و این یکپارچگی نرم افزار را به بعنوان یک مزیت به مشتریان خود ارائه می دهد و برای حفظ مشتریان فعلی، جذب مشتریان جدید، افزایش وفادار سازی مشتریان، برندسازی، ارائه خدمات پس از فروش مناسب و در نهایت افزایش فروش یاری می نماید. شما می توانید با استفاده از ابزار موجود در این نرم افزار، نیازهای مشتریان خود را در لحظه پاسخ دهید. برای کارکردن با این نرم افزار، نیاز به تخصص یا آموزش خاصی ندارید، زیرا محیط نرم افزار بسیار ساده و در عین حال پر کاربرد طراحی شده است. هدف سازندگان نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب بالا بردن سطح سود به صورت بلند مدت و ارائه ی راه کارهای مشتری مدارانه است که باعث رضایت هرچه بیشتر مشتری و افزایش سطح درآمد شرکت شود.
info@aftabapps.com

تلفن:۰۹۱۵۰۸۰۱۷۷۴
۰۹۱۵۷۰۷۱۰۷۰
051-38487085

ارتباطات درون سازمانی (کارتابل)

کارتابل

در نرم افزار CRM آفتاب امکان ایجاد نامه، ارسال جواب، پیوست ضمایم، ارجاع نامه، پاراف نمودن نامه، نشانه گذاری و بایگانی نامه ها را فراهم می کند. وجود کارتابل باعث سهولت در ارسال و دریافت تمامی مکاتبات شده و از آمد و شدهای فیزیکی به میزان قابل توجهی می کاهد. در نتیجه سرعت رسیدگی به امور را افزایش می دهد. همچنین در صورت دسترسی به نرم افزار از طریق وب، کارمندان شما می توانند در هر زمانی کارتابل خود را چک کنند و در صورت لزوم با همکاران خود پیرو امور کاری مکاتبه داشته باشند.

یکی دیگر از امکانات بخش کارتابل نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ارسال نامه به چندین نفر از کاریران crm و دیدن جواب نامه ها به صورتی که همه کاربران می توانند (در صورت اجازه کاربری که نامه را ارسال کرده است) به جواب های داده شده پاسخ بدهند.

کابران نرم افزار سی آر ام می توانند با ارجاع فرم ثبت شده در سیستم و تیکت های پشتیبانی به کاربران به راحتی با کاربران دیگر در تعامل باشند و بتوانند کارهای شرکت یا سازمان را هر چه سریعتر پیش ببرند

امکان استفاده از نامه های آماده در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری به کاربر کمک می کند که در کمترین زمان بتواند متن آماده ای را برای کاربران دیگر ارسال کند