logo

CRM آفتاب

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب یک نرم افزار CRM یکپارچه ای است که با استفاده از ابزارهای مختلفی در جهت بهبود نظم و یکپارچه سازی حوزه هایی همچون بازاریابی،فروش،پشتیبانی،پیاده سازی فرآیندهای سازمانی و … را پوشش داده و این یکپارچگی نرم افزار را به بعنوان یک مزیت به مشتریان خود ارائه می دهد و برای حفظ مشتریان فعلی، جذب مشتریان جدید، افزایش وفادار سازی مشتریان، برندسازی، ارائه خدمات پس از فروش مناسب و در نهایت افزایش فروش یاری می نماید. شما می توانید با استفاده از ابزار موجود در این نرم افزار، نیازهای مشتریان خود را در لحظه پاسخ دهید. برای کارکردن با این نرم افزار، نیاز به تخصص یا آموزش خاصی ندارید، زیرا محیط نرم افزار بسیار ساده و در عین حال پر کاربرد طراحی شده است. هدف سازندگان نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب بالا بردن سطح سود به صورت بلند مدت و ارائه ی راه کارهای مشتری مدارانه است که باعث رضایت هرچه بیشتر مشتری و افزایش سطح درآمد شرکت شود.
info@aftabapps.com

تلفن:۰۹۱۵۰۸۰۱۷۷۴
۰۹۱۵۷۰۷۱۰۷۰
051-38487085

آرشیو اسناد و فایلها

اسناد و ضمائم مشتری

در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب انواع فرمتها را میتوان به عنوان ضمائم به مشتری اضافه کرد، بخش ضمائم این امکان را میدهد تا فایلها را به صورت امن در نرم افزار آرشیو نمایید .

ضمائم در فرم ها

همچنین امکان اضافه کردن فیلد از نوع ضمائم نیز به فرمهای طراحی شده ، وجود دارد میتوانید به سادگی فرمی جهت آرشیو اسناد و یا قراردادها طراحی کنید و با سطوح دسترسی مشخص به کاربران اجازه ثبت و جستجوی مدارک را بدهید .

در نرم افزار همچنین بخشی با عنوان مدیریت فایلها وجود دارد که در این بخش میتوانید به راحتی پوشه ساخته و فایل دلخواه را بارگذاری کنید ، از این فایلها میتوانید در بخش ساخت قالبها و سایر بخش ها استفاده کرد.

وجود اسناد مرتبط با مشتری و در دسترس بودن این اطلاعات برای کاربران باعث بیشتر شدن کارایی و پایان آمدن زمان ارائه خدمات به مشتری های می شود و مدیران دیگر نگران از دست دادن و گم شدن اسناد مربوط به مشتری ها نمی شوند. و در صورت نیاز می توان این اسناد ضمیمه شده به مشتری ایمیل کرد و با استفاده از مدیریت فایل های سیستم تمام این اسناد را می توانید در کامپیوتر لوکال خود داشته باشید.